Oferta pracy w firmie Team Geologia

Firma Team Geologia sp. z o.o. z siedzibą w Wieliczka/Kraków poszukuje geologów/asystentów geologów terenowych na stanowiska:

GEOLOG/ASYSTENT GEOLOGA – PRACA TERENOWA

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o pełną umowę o pracę,
– pracę w młodym zaangażowanym zespole z elastycznymi godzinami pracy,
– przyjazną atmosferę w stabilnym zespole,
– możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia uprawnień,
– udział w dużych projektach liniowych i kubaturowych,
– dla absolwentów zapewniamy szkolenie.

Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe: geologiczne lub pokrewne,
– mile widziane doświadczenie pracy w zawodzie,
– prawo jazdy kategorii B,
– umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:
– kierowanie zespołem terenowym,
– wykonywanie wierceń geologicznych i sondowań dynamicznych oraz SLVT,
– pobór prób gruntów i wody gruntowej,
– opis i interpretacja badań polowych,
– wyznaczanie punktów badawczych w terenie,
– kierowanie pojazdami służbowymi,
– gotowość do pracy w delegacji, w terenie.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na mail
biuro@teamgeologia.pl lub kontakt pod nr tel 880-806-896.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Życzymy powodzenia !