Oferta pracy

Firma Geosolum s.c. jest dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w szerokim zakresie usług geofizycznych i geologicznych. W związku z rozwojem zespołu poszukują doświadczonego Geofizyka lub Geologa z doświadczeniem w badaniach geofizycznych.

Zakres obowiązków:

* Planowanie i realizacja badań geofizycznych w terenie.

* Interpretacja danych geofizycznych oraz przygotowywanie raportów i dokumentacji.

* Współpraca z zespołem geologicznym w celu integracji danych geofizycznych z danymi geologicznymi.

* Dbałość o sprzęt

Wymagania:

* Wykształcenie wyższe w dziedzinie geofizyki, geologii, inżynieria zagrożeń środowiskowych lub pokrewne

* Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w tym doświadczenie terenowe zwłaszcza w metodach elektrooporowych, georadarowych, konduktometrycznych.

* Znajomość aktualnych metod i technik geofizycznych.

* Znajomość programów specjalistycznych np. Qgis, Surfer

* Dobra forma fizyczna umożliwiająca pracę w terenie.

* Prawo jazdy kategorii B.

* Umiejętność pracy zespołowej i dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

* Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności, wraz z systemem premiowym.

* Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

* Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która stawia na innowacyjność i rozwój.

* Wsparcie i możliwość współpracy z doświadczonym zespołem specjalistów.

* Aktywny udział w szkoleniach i rozwijanie własnych kompetencji.

Aplikacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: [biuro@geosolum.pl] z dopiskiem „Geofizyk / Geolog z doświadczeniem w badaniach geofizycznych”.